TvvT.no ” PST og NRK sprer aktivt FRYKT og gir ONDSKAP handlingsrom i det norske samfunn, og undergraver nordmenns konstitusjonelle rettigheter og leverer ikke på sitt mandat “.
Innelgg delt fra NRK.NO og kveldens 19.oo nyheter. I dette innlegget sprer PST frykt og undergraver aktivt nordmenns konstitusjonelle rettigheter, og med dette leverer de IKKE PÅ SITT MANDAT, slik jeg vurderer.
NRK forsterker dette gjennom sin statlige rolle og formidling av dette, og vinklinger i forhold til dette anslaget i OSLO og denne åpenbart psykisk syke mannen som aldri skulle hatt dette HANDLINGSROMMET til å utøve denne ondskapen.
Det å bruke sine autoritære roller slik det her gjøres i dette samspillet mellom PST og NRK, bekrefter langt på vei det jeg lenge har varslet på, og disse aktive rollene en del sentrale aktører i det norske samfunn gir seg selv for å dekke over for ONDSKAP og egen manglende evne til å levere på sitt STATLIGE MANDAT og ROLLE.
PST skal sikre nordmenns konstitusjonelle rettigheter og sikkerheten vår, dette skal også NRK gjøre, som en statlig aktør i et demokrati. I dette innslaget, koblet mot denne problematikken gjør disse aktørene det helt motsatte, slik JEG vurderer.
Ansvarlige ledere for disse organisasjonene som ikke forstår sitt mandat, må kvalitetssikres av Storting og Regjering umiddelbart. Jeg håper virkelig JUSTIS DEPARTEMENTET får med seg dette innlegge og disse aktive koblingene mellom PST og NRK.
VIKTIG at nordmenn ikke lar seg kneble i denne frykten og disse koblingene disse aktørene i dette innlegget forsøker å skape.
ONDSKAPEN i det norske samfunn og verden, styres av sosialt dysfunksjonelle mennesker, på mange nivåer i NORGE, dette kan jeg dokumentere gjennom min rolle i NAV og mine tidligere VARSEL om slike UKULTURER, som aktivt undergraver vårt DEMOKRATI fra innsiden. VIKTIG at nordmenn forstår NRKs mandat og PSTs mandat og rolle, disse skal skape trygghet og handlingskraft i nordmenn og aktivt opptre støttende i et samfunn som lar individet være seg selv og velge KJÆRLIGHETEN. Aktører i statlige roller som undergraver disse konstitusjonelle rettighetene nordmenn har leverer IKKE på den jobben de er satt til å gjøre.
Vi har igjen hatt et slikt anslag i NORGE slik jeg vurder disse drapene på OTTA.
Dette virke som meg på drap utført av en sosialt dysfunksjonell person/ narsissist, ren ONDSKAP, som har drept for å drepe, en slik ONDSKAP vi som samfunn må kvalitetsikres mot, og dette gjøres ikke ved å kneble KJÆRLIGHETEN, spre frykt og undergrave våre konstitusjonelle rettigheter, disse aktørene gjør dette for å dekke overfor sin egen udugelighet og manglende evne til nettopp å levere på dette, slik JEG vurderer.
Ansvarlig produsent/redaktør
